מרפאת השיניים של רחובות איתכם בכל רגע נתון

שירותי חירום גם מחוץ לשעות הפעילות

מה המטופלים מספרים עלינו?

השאירו פרטיכם לחזרה:

שירותי המרפאה

עזרה ראשונה

סובלים מכאבי שיניים קשים? נשברה שן? נפלה הסתימה? מרפאת ד״ר דוד עטייה איתכם בכל שעה! ניתן לקבל עזרה ראשונה ברפואת שיניים במרפאתנו מחוץ לשעות הפעילות.

ישור שיניים שקוף

מרגיש חוסר ביטחון להרכיב גשר ? יישור שיניים בשיטה אסתטית שלא נראית לעין. ניתן להסיר במהלך היום לניקוי או לצורך פגישה. משך טיפול קצר משמעותית.

טיפול שורש

טיפול שורש מבצעים כאשר העששת חודרת מעבר לשכבה החיצונית של השן (הנקראת אמייל) וגורמת לפגיעה במוך השן, המהווה את חלקו הפנימי של השן. במרפאה אנו מבצעים טיפולי שורש במקצועיות ובאדיבות.

השתלת שיניים

השתלות שיניים במרפאתנו מבוצעים בעזרת האמצעים הטכנולוגיים והחומרים המתקדמים ביותר ובמגוון שיטות. ברוב המקרים תהליך השתלות השיניים מאפשר לנו לקבל תוצאה טובה לטווח ארוך.

הלבנת שיניים

רוצים לחייך חיוך החושף שיניים לבנות, ישרות ויפות? בעלי שיניים בגוונים אפורים או צהובות, הסירו דאגה מליבכם! הלבנת שיניים תאפשר לכם להחזיר את הצבע הבהיר והמקורי של שיניכם ואת החיוך שעליו תמיד חלמתם במגוון שיטות מתקדמות.

אסתטיקה - זירקוניה ולמינייט

ציפוי חרסינה (למינייט) לקבלת חיוך לבן ומושלם, איטום חריצים וכתרי זירקוניה בעלי עמידות גבוהה ומראה טבעי. מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית עם המכשור והטכנולוגיה במתקדמת ביותר!

טיפול שיננית

ניקוי אבנית הוא טיפול מונע חשוב ביותר ויש לחזור ולבצעו בתדירות של 4-6 חודשים, על מנת לשמראת השיניים והחניכיים במצב תקין לאורך זמן. מרפאתנו מצוידת בטכנולוגיה מתקדמת ושמה דגש על מתן טיפולים ללא כאב.

שיקום פה - דימום מהחניכיים

אם אתם סובלים מדימומים מהחניכיים, עליכם לדעת כי ישנם פתרונות פשוטים יחסית, על מנת לעצור את תופעת הדימומים, ריח רע ודלקות חניכיים. במרפאתנו נמצא עבורכם את הפתרון המתאים לכם.

סתימות

ד"ר דוד עטיה מבצע סתימות שיניים במרפאתו ברחובות, אשר מצויידת בציוד טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לבצע סתימות לבנות (שחזורים מרוכבים) בשיטה ישירה או עקיפה.

למה ד״ר עטיה?

שירות אישי חם ואוהב

אנו נותנים דגש ועושים כל מאמץ להעניק לכל אחד ואחת את הליווי האישי המתאים לו ביותר ולהכנות לו אווירה של בית.

מקצועיות

רופאי המרפאה הינם בעלי ניסיון, בעלי הכשרות נרחבות וייחודיות רבה בתחום הכירורגיה ושיקום הפה.

אחריות

אנו מעניקים תעודת אחריות בכתב על טיפולי שתלים, כתרים וגשרים.

חדשנות

אנחנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים בציוד, שיטות טיפול, חומרים ועוד.

פרטי יצירת קשר

מרפאת שיניים ד״ר דוד עטיה

השאירו פרטיכם לחזרה או התקשרו:

© כל הזכויות שמורות