הקליניקה לטיפולי יופי ואסטיקה
של ד״ר דוד עטיה

טיפולים חדשניים בסטנדרט גבוה

הטיפולים שלנו

תוכלו למצוא אצלנו מגוון טיפולים אסתטיים שיעניקו לגוף ולפנים שלכם מראה מחודש. כל טיפול יותאם באופן אישי למטופל וייעשו מיטב המאמצים כדי להגיע לתוצאות הרצויות. הטיפולים מתבצעים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובידיהם המיומנות של אנשי המקצוע שלנו.

טיפול באקנה

מיצוק וחידוש העור

טיפולי אף

עיצוב ומילוי שפתיים

הרמת עפעפיים

טיפול בקמטי הפנים

טיפולי עור

טיפול בכפות ידיים

פילינג

הסרת צלקות

נעים מאוד,

רבות ורבים בוחרים בימינו לעבור טיפולים אסתטיים כדי לשמר את המראה החיצוני שלהם שעלול להיפגע מהזמן החולף.
אתם מוזמנים להצטרף אליהם וליהנות ממראה רענן, צעיר ובריא – שישקף את היופי החיצוני שלכם כלפי חוץ.

בטיפולים האלה תזכו ליחס מקצועי ואישי ובמהלכם ישתמשו בחומרים איכותיים שמאושרים על ידי משרד הבריאות.

מדוע כדאי לבחור לעשות טיפולים אסתטיים?
עם השנים העור שלנו ניזוק. אם זה בגלל חשיפה לשמש, הזדקנות טבעית וסיבות נוספות – העור שלנו עובר שינויים שעלולים להשפיע לא רק על המראה שלנו, אלא גם על הביטחון העצמי שלנו.
בחירה בטיפולים אסתטיים היא בחירה בעצמנו – באמצעותם אפשר לשפר את החלקים במראה החיצוני שלנו שכבר לא במיטבם ובכך להדגיש את היופי שנמצא מתחת לשכבות.

כל אחד מאיתנו יכול לעשות צעד נוסף בלהיראות איך שהוא רוצה להיראות. אנחנו פה בשביל לעזור לכם להגשים את חלומותיכם ולקרב אתכם לגרסה הטובה והרצויה ביותר של עצמכם.

כל אחד יכול להתאהב בגוף שלו מחדש!

המלצות

השאירו פרטיכם לחזרה:

למה ד״ר עטיה?

שירות

אנו עושים כל מאמץ להעניק לכל אחד ואחת את הליווי האישי המתאים לו ביותר.

מקצועיות

המטפלים המרפאה הינם בעלי ניסיון, בעלי הכשרות נרחבות וייחודיות רבה בתחום.

ייעוץ

לפני כל טיפול תיפגשו עם הרופא המטפל שיאבחן את פניכם ועורכם ויידע להתאים את הטיפול הנכון.

חדשנות

אנחנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים בציוד, שיטות טיפול, חומרים ועוד.

שאלות נפוצות

אנשי המקצוע דואגים לכך שהטיפולים יעברו בשלום ועם כמה שפחות תופעות לוואי. אך לעיתים לאחר טיפולים אסתטיים תוכלו להבחין בכמה תופעות. תופעה נפוצה היא נפיחות ואדמומיות באיזור הטיפול- תופעה שתיעלם לאחר זמן מה. גם שטפי דם עלולים להתרחש אז הם אינם סיבה לדאגה. כל תופעת לוואי נוספת צריכה להיות מדווחת לרופא כדי להתאים את הטיפול הנכון בה, אך נדיר שדבר זה קורה.

לעיתים הטיפולים עלולים להיות מלווים בתחושת חוסר נוחות ולחץ. תחושות אלה מתחזקות בעת טיפול באיזורים רגישים יותר, כגון איזור העיניים או השפתיים. בחלק מהמקרים ניתן יהיה לבצע את הטיפול תחת אלחוש מקומי בכדי להקל על הכאב. לאחר הטיפול לעיתים המטופל יחוש בנפיחות ולחץ באזור בו בוצע הטיפול, אבל כל אלה יעברו לאחר כמה שעות או כמה ימים- בהתאם לטיפול שבוצע.

לכל טיפול יש זמן החלמה משלו. בחלק מהטיפולים ניתן יהיה להשתחרר כמה שעות אחרי ולחזור לפעילות רגילה. בטיפולים המורכבים יותר יהיה זמן החלמה ארוך יותר והמטופל יצטרך להיות במעקב על ידי הרופא המטפל. בנוסף, לכל טיפול יש הוראות שיינתנו למטופל בנוגע לדברים שמותר ואסור לו לעשות לאחר טיפול. לדוגמא, לאחר טיפולי עור חשוב להימנע מחשיפה לשמש. בנוסף, במידת הצורך יינתנו לכם כדורים ומשחות לטיפול מקומי.

טיפולים אסתטיים יכולים להתאים כמעט לכל אדם שחפץ בזה, אך יש כמה יוצאים מן הכלל: טיפולים אסתטיים אינם מומלצים לנשים בהיריון או נשים מניקות, אנשים בעלי בעיה בריאותית מורכבת, או בני נוער וילדים. כדי לדעת האם אתה יכול לעבור טיפול אסתטי יש להיוועץ עם רופא מומחה.
חלק מהטיפולים יכולים להחזיק מעמד לזמן רב, וחלק אחר ידרשו תחזוקה של מספר טיפולים. יש להתייעץ עם הרופא המומחה בנוגע לכך.
קיימים טיפולים שניתן לבצע במקביל אבל יש גם טיפולים שרצוי להפריד ביניהם ולקחת זמן החלמה מספק בין אחד לאחר. אם רוצים לבצע מספר טיפולים, כדאי לבנות עם הרופא המומחה את תכנית הטיפולים ולפרוס אותם נכון.
חומצה היאלורונית היא סוג חומצה שקיימת באופן טבעי בגופנו, ומטרתה לשקם ולתת נפח לאיזורים שונים בגוף שלנו. החומצה שבה משתמשים בטיפולים קוסמטיים מיוצרת במעבדה ומטרתה לעשות בדיוק את הדברים האלה- להעניק חיות, למתוח איזורים רפויים ולייצר נפח. ניתן להשתמש בה באיזורים שונים בגוף. החומצה ההיאלורונית נחשבת לחומר בטיחותי במיוחד.
לא כל רופא מוסמך לבצע טיפלים אסתטיים. מומלץ לבצע טיפולים אלה אצל רופאים כירורגיים ורופאים שהוסמכו באופן מקצועי לטיפולים אסתטיים, כדי להבטיח שההליך יבוצע בצורה הבריאה והנכונה ביותר. אצלנו בקליניקה יש אך ורק אנשי מקצוע שהוסמכו לטיפולים אסתטיים אלה וצברו איתם ניסיון לאורך השנים.
כן, לפני כל טיפול תיפגשו עם הרופא המטפל שיאבחן את פניכם ועורכם ויידע להתאים את הטיפול הנכון למצבכם ולצרכים שלכם. פגישה זו היא חשובה גם לבחירת הטיפול, גם לתיאום ציפיות וגם לנתינת הסבר על התהליך ועל ההכנה לטיפול. בפגישה זו תוכלו גם לשאול כל שאלה שיש לכם ולהעלות חששות אפשריים, להם יינתן מענה על ידי הגורם המוסמך.
רוב הטיפולים נעשים בצורה עדינה ובטכניקות שמטרתן לגרום לאיזורים בהם נעשה הטיפול להיראות טבעיים. לכן בדרך כלל לא ישימו לב אם עברת טיפולים, אלא אם כן כמובן מדובר באנשים שרואים אותך על בסיס יומיומי והם חדי אבחנה, ועל כן הם יוכלו לשים לב לשינויים השונים.

פרטי יצירת קשר

הקליניקה של ד״ר דוד עטיה

השאירו פרטיכם לחזרה:

© כל הזכויות שמורות